Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brioška

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca březen 2018
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: klidnější domácnost, do společnosti nedominantní kočičky či kocourka přiměřeného věku a temperamentu, do domku s bezpečným výběhem

Charakteristika: Brioška byla údajně se svým bratrem Dalamánkem v létě odchycena jako tříměsíční plaché kotě v Praze 9. Po sérii různých „mezipřistání“ v jiných depozitech dorazili k nám. Oba byli velmi vystresovaní, několik dnů vůbec nevylezli z boudičky… Ale postupně se přeci jen osmělili, Brioška o něco dříve než její bratr. Je mnohem odvážnější než Dalamánek – šmejdí po pokoji, k jídlu běží mezi prvními, občas si už přijde i pro pohlazení. Když ji něco vyleká, skončí ve své skrýši na skříni, ale to chce čas. Ve stabilní klidné domácnosti se určitě zabydlí a bude z ní naprosto pohodová kočička. Je chytrá, moc hodná, v kočičí partě společenská, nedominantní a přátelská. Hodí se do klidnější domácnosti, ideálně do společnosti nedominantní kočičky či kocourka přiměřeného věku a temperamentu, do domku s bezpečným výběhem.

Brioška na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

8. 12. 2018
Brioška byla údajně se svým bratrem Dalamánkem v létě odchycena jako tříměsíční plaché kotě v Praze 9. Oba pobývali v depozitu, kde se je podařilo trochu vymazlit, ale bohužel tam nemohli déle zůstat. Byli přestěhováni do jiného depozita, tam se však majitelce „zapasovali“ do myčky tak, že ji musela nechat rozebrat, takže majitelku pochopitelně přešla chuť se zvířatům dále věnovat. Oba sourozenci skončili u nás, oba totálně v šoku. Zatím jsou v karanténě.

23. 12. 2018
Brioška děkuje za dárek, který získala v jarním Kočičím přání (15. 12. 2018–5. 1. 2019).

1. 1. 2019
Brioška hledá nový domov.