Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarinka

JARINKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 5. 5. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca zář–říjen 2017
Kastrovaný/a?: ano, 7. 4. 2018
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: ideálně jako kočičí jedináček, při dostatku podnětů zvládne i byt, vhodná k dětem
Charakteristika: Jarinka je prý jedno z koťat, která se narodila kočičce nezodpovědné majitelky žijící v rodinném domku v Praze 9. Na místě má probíhat v dohledné době kastrační program a kočičky mají být po kastraci vraceny zpět. Jarinka je milé, hodné a přítulné odrostlé kotě, určitě má šanci najít lepší domov. A tak skončila u nás. Je to moc hodná a kontaktní kočička, hodně se fixuje na lidi – nechá se chovat, mazlit, neustále touží po lidské přítomnosti. Jen koček se zatím spíš bojí, takže ji doporučujeme jako kočičího jedináčka. Pokud bude mít v novém domově dostatek podnětů a nebude nechávána dlouho samotná doma, zvládne i pobyt pouze v bytě.
Jarinka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

24. 3. 2018
Jarinka je prý jedno z koťat, která se narodila kočičce nezodpovědné majitelky žijící v rodinném domku v Praze 9. Na místě má probíhat v dohledné době kastrační program a kočičky mají být po kastraci vraceny zpět. Jarinka je milé, hodné a přítulné odrostlé kotě, určitě má šanci najít lepší domov. Víc informací o ní bohužel nemáme, kromě toho, že 10. 3. 2018 měla být poprvé očkovaná – očkovací průkaz nám prý dodatečně dorazí… Uvidíme. Jarinka je zatím trochu „vyjukaná“, ale klidná a přátelská. Je to sice podzimní kotě, ale vypadá to, že je celkem ve slušné kondici, nicméně karanténa je samozřejmě nutná.

14. 4. 2018
Očkovací průkaz skutečně dorazil, ale vakcinaci jsme nestačili dokončit. Jarinka se totiž začala mrouskat a popravdě řečeno, nechtěli jsme to zažít znovu:-), a tak jsme zvolili opačný postup – nejdřív kastraci, pak očkování. Očkování ale může zvládnout i v novém domově.

5. 5. 2018
Jarinka dnes odjela do nového domova. Po kočičí společnici do rodiny s dětmi se poohlížela mladá paní a volba padla na Jarinku. Jarinka bude teď žít jako kočičí jedináček v domku se zahrádkou na severním okraji Prahy. Za prima domov pro Jarinku děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

6. 5. 2018 jsme dostali první e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den paní Cetlová, zatím máme samé dobré zprávy. Jarinka se v pohodě pohybuje po celém bytě, záchůdek používá, hezky baští, dívá se s námi na televizi:-) A neúnavně si hraje. Na morčata kouká dost zhnuseně, takže tam to na žádný střet nevypadá. Děti se hezky snaží dát jí prostor a ona už se za nimi i vydá pro pohlazení. Přejeme hezké dny, S.