Jdi na obsah Jdi na menu
 


Matěj

MATĚJ NAŠEL NOVÝ DOMOV 15. 12. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: 2 roky
Kastrovaný/a?: ano, 30. 9. 2018
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, jako jedináček i do kočičí společnosti
Charakteristika: Matrjoška a její bratr Matěj pocházejí z obce Vrátkov u Českého Brodu. Žili zde na zahradě opuštěni poté, co jejich panička letos v létě zemřela. Nikdo o ně neměl zájem, a tak skončili u nás a teď hledají nový domov. Matěj je zcela zdravý, FeLV a FIV negativní. Povahou je to opravdu matěj:-) Je to nekonečně hodné stvoření. Klidný, pohodový, klasický gaučák. Oproti své sestře Matrjošce je stále trochu lekavý, pokud se nových podnětů týče, potřebuje vždy trochu času na seznámení. Jakmile se ale zorientuje, je to kliďas, kterého jen tak něco nerozhodí. Není dominantní, shodne se s každou kočkou. Bude ovšem potřebovat bezpečný výběh, jen v bytě by se nudil.  
Matěj na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

27. 9. 2018
Matrjoška a její bratr Matěj pocházejí z obce Vrátkov u Českého Brodu. Žili zde na zahradě opuštěni poté, co jejich panička letos v létě zemřela. Od 24. 9. 2018 jsou u nás v přijímací karanténě. Matěj zatím není nekastrovaný, je trochu vyplašený ze změny prostředí, ale hodný, klidný, velmi přátelský a mazlivý. Po karanténě bude následovat kastrace.

14. 10. 2018
Matěj hledá nový domov.

15. 12. 2018
Matěj našel nový domov. Padl do oka manželům žijícím v obci nedaleko od Jablonce nad Nisou. Bude žít jako kočičí jedináček v rodinném domku s možností výběhu ven, až se zcela zabydlí a skamarádí s domácí fenkou. Za prima domov pro Matěje velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

17. 12. 2018 jsme dostali další mms z nového domova (viz fotoalbum).

16. 12. 2018 jsme dostali první sms z nového domova.
Krasny vecer, tak vcera vylezl jen na chvilku, ale dnes se s nami jiz valel na sedačce. Jeste jsme mu neukazovali psa, ale to ma cas. Spapal kapsicku a sel spat, moc Vas zdravíme. M. S