Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škubánek

ŠKUBÁNEK NAŠEL NOVÝ DOMOV 21. 10. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen: cca červenec 2018
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti, zvládne hodné pejsky
Charakteristika: Škubánek byl nalezen v chatové osadě nedaleko Stříbrné Skalice. Nechali ho tam chataři, kteří se s podzimem stěhovali zpátky do Prahy. K nám ho dovezli nálezci 30. 9. 2018. Putoval samozřejmě do karantény, kde strávil dva týdny – po odčervení bylo nutné přeléčit Škubánka antibiotiky a kapali jsme oči. Teď už je ale Škubánek zcela zdráv a může odejít do nového domova. Je to zcela bezproblémový kocourek, velký mazel, který se mazlí s každým, koho potká. Ale když není dobrovolník na mazlení, zabaví se jinak – loví, pozoruje z okna okolí, odpočívá. Je velmi připůsobivý a vynalézavý. V novém domově určitě uvítá kočičí společnost přiměřeného věku a temperamentu, zvládne i hodného pejska. Časem bude rád za bezpečný výběh.
Škubánek na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

21. 10. 2018
Škubánek našel nový domov. Na inzertním portále padl do oka manželům z městečka nedaleko od Kladna. Bude žít se svou novou rodinou a dvěma domácími kocourky v rodinném domku, zatím pochopitelně jen doma, časem bude moci i na zahrádku. Za prima domov pro Škubánka velmi děkujeme:-) 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

26. 10. 2018 jsme dostali první e-mail z nového domova.
Dobre odpoledne. S velkym Filipem jsou kamosi, uz od pondělí spi spolu na gauci. Reditel smecky Archibald mu vymezil caru, kam az muze zajit, chytry Skubanek to pochopil, a tak vladne klid. Sziti probehlo prekvapive rychle. Skuba dobre ji, honi si micky a skube plysovy mysky, potom se svali a spi jako zabity. A se mnou u telky se muchluje:-) D.