Jdi na obsah Jdi na menu
 


Špión

ŠPIÓN NAŠEL NOVÝ DOMOV 7. 10. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: 3. 5. 2018
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, ideálně s maminkou Sabinkou či s některým ze sourozenců
Charakteristika: Špión a jeho sourozenci Bumbác, Krteček a Žolík jsou potomci kočičky Sabinky, která s k nám dostala ve vysokém stupni březosti. Tři dny po příjezdu porodila Sabinka čtyři koťátka, a i když začátky byly složité a měli jsme obavy, že ne všechna koťátka jsou natolik silná, aby přežila, nakonec vše dobře dopadlo. Špión se narodil omotaný pupeční šňůrou, tudíž přidušený, ale dneska není po tomto neradostném vstupu do života ani památky. Špión je nezáludný, hravý a mazlivý kocourek, ale také „mamánek“, jeho pouto s maminkou Sabinku je stále velmi silné, ideální by tudíž byla adopce se Sabinkou, případně se sestřičkou Krtečkem. Je také zřejmé, že časem bude potřebovat výběh ven na zahrádku, už teď vidíme, že ho to, co je za oknem, hodně láká. To budou geny po mamince. Špión se hodí do akční domácnosti, kde se stále něco děje. Kočičí či psí společnost mu rozhodně nevadí, ale ideální by byla adopce s maminkou nebo se sestřičkou Krtečkem.
Špión na Facebooku 

 

CHRONOLOGICKY

9. 6. 2018
Tak pomalu nastává čas, abychom čtyřem koťátkům naší Sabinky vytvořili vlastní profily. Máme už i pořádné fotky, portréty, takže proč ne:-) Koťátka naštěstí prospívají, včetně Špióna, u něhož jsme měli obavy, zda přežije…narodil se totiž zauzlovaný v pupeční šňůře, tudíž přidušený. Ostatní koťata už sála mléko, ale Špión byl mokrý a studený a Sabinka si ho nevšímala, zřejmě ho považovala za mrtvého. Ale my jsme přírodě trochu pomohli a Špióna jsme Sabince podstrkávali tak dlouho, až i jeho olízala a „namasírovala“ a Špión se postupně probral. Dnes už své sourozence dohnal a v lecčems vlastně i předehnal – je nejzvědavější a nejodvážnější.

12. 8. 2018
Špión hledá nový domov.

7. 10. 2018
Špión našel nový domov. Odjel jako posila do početné kočko-psí domácnosti, kde už mimo jiné bydlí naši svěřenci Kvído a Žabunka (umístěni ještě za Toulavé Tlapky v roce 2010) a Berta (Papulka). Špión bude nadšený, jako jedináček by se trápil. Pokud to zvládnou všichni ostatní, dopadne do dobře a snad se jim konečně podaří zdemolovat majitelčin krásný byt:-) Za Špiónovu adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

10. 11. 2018 jsme dostali e-mailem dostali další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

23. 10. 2018 jsme dostali první e-mail a fotografie z nového domova.
To bílý na hlavě, to je mouka… pekl se mnou chleba. A krade kapesníky a utěrky… vezme je do zubů a utíká rychle pryč:-) ŽB