Jdi na obsah Jdi na menu
 


Violeta (Mourinka)

VIOLETA NAŠLA NOVÝ DOMOV 16. 12. 2012.
Violeta dnes odjela do nového domova. Bydlet bude v Praze v bytě u prima páníčků, v klidné domácnosti a jako jedináček – společník, pomocník a právoplatný člen domácnosti. První zprávy z nového domova jsou pozitivní, Violeta si nové bydliště zvědavě prohlížela. Za adopci Violetky děkujeme!

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 6 let
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: byt nebo domek, klidná domácnost, pouze jako jedináček
Charakteristika: Violeta byla do našeho depozita předána 28. 6. 2012 z hlavního depozita Toulavých Tlapek. Violetu odložila její poslední panička, už se prý o ni ze zdravotních důvodů nemohla postarat. Ať už tomu tak bylo, nebo ne, Violka strávila pár týdnů v hlavním depozitu Toulavých Tlapek, kde však špatně snášela společnost ostatních koček – jakmile se u nás uvolnila samostatná místnost, putovala k nám. Violeta se v útulku ocitla už podruhé, takže ztrátu domova nesla zpočátku těžce. Byla zvyklá žít jako jedináček, a jako jedináčka bychom ji tedy rádi znovu umístili. K lidem je velmi kontaktní, přátelská, ráda se mazlí, ale ostatní kočky ji stresují. Hodila by se do klidnější domácnosti, ideálně jako společnice staršímu člověku.
Violeta na Facebooku

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

18. 10. 2014 jsme dostali e-mail z nového domova. Majitelé nemají e-mail ani fotoaparát, takže dostáváme zprávy zprostředkovaně:-)
Minulý týden jsem viděl Mourinku (kočku od vás u tchýně). Vypadá maximálně spokojeně, tchýni s tchánem si hlídá, chodí sice ven sama, ale jak jsou venku, tak za nima chodí jak ocásek. Večer přijde a hezky s nima do postýlky. Dokonce se nechala ode mě i pohladit. Ale jen jednou a pak už řekla Nééééééééééééééé. Kdyby mohla, určitě by tě pozdravovala. Ale znáš kočky…:-) Měj se, P.

11. 4. 2013 jsme dostali fotografii Mourinky (Violetky) v novém domově. Víme, že se má skvěle, protože bydlí v rodině, se kterou jsme v kontaktu. Fotit se moc nechce, ale aspoň jednu fotku pro nás její noví páníčci ulovili a poslali – Violetčina typická zábava – polehávání u zdroje tepla:-)