Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sofinka

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca červen–červenec 2018
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?:
Handicapovaný/a?:  
Podmínky: 

Sofinka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

26. 4. 2019
Bohouška a Sofinku jsme přijali do péče 21. 4. 2019. Objevili se s několika dalšími svými vrstevníky na jednom statku u Chebu. Tam našli dočasné útočiště, ale všichni tam zůstat nemohli. Tihle dva tedy skončili u nás. Sofinka je ve vysokém stupni březosti, budou to zcela jistě její první koťátka. Bohužel je ve velkém stresu, čekáme tedy, co nám zítřek nadělí a modlíme se, aby porod proběhl bez problémů, aby se Sofinka o koťátka starala… zkrátka aby všechno dobře dopadlo…

5. 5. 2019
Sofinka dnes před polednem porodila 4 koťátka. Vše naštěstí zvládla sama, všechna koťátka jsou po mamince – zrzavobílá. Všichni pijí, Sofinka krmí je i sebe i své prcky, takže věříme, že se vše bude vyvíjet správným směrem. Zatím nás ke koťátkům ani náhodou nepustí, takže samozřejmě netušíme, zda se jedná o kluky či holčičky… Jakmile se Sofinka trochu uklidní, pořídíme prckům vlastní profily. Zatím se nám ulevilo, že se všechno seběhlo bez ztrát na životech.

11. 5. 2019
Zítra bude koťatům týden. Maminka Sofinka si je pečlivě hlídá, nepustí nás blíž ani o píď. Vzorně své prcky krmí a stará se o ně, a to je hlavní. Zatím po ní víc nechceme. Program je pořád stejný – krmit, chválit, nedráždit:) Snad brzy tu nedůvěru prolomíme.

14. 5. 2019
Sofinka děkuje za dárek, který získala v jarním Kočičím přání (5.–20. 5. 2019).