Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iris (Cecilka)

IRIS NAŠLA NOVÝ DOMOV 17. 11. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: cca srpen 2018
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?:  
Podmínky: 
Iris na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

27. 10. 2018
Cesmína, Iris a Hlaváček jsou koťata, která namnožili bezdomovci v bývalém vokovickém zahradnictví. Přebírali jsme je v pátek 26. 10. 2018 od paní Soni Thomové, která se dlouhodobě a s podporou dalších dobrovolníků a organizací (Cat World a Psí život) v dané lokalitě angažuje s cílem omezit neřízené množení koček. A těm již narozeným zajistit aspoň základní péči a kvalitní stravu do doby, než se pro ně najdou nové domovy. Všechno proběhlo jaksi narychlo, bezdomovci nejsou vždy svolní „své“ kočičky vydat, a tak když už se zadaří, je třeba neváhat a brát. Iris je hodně drobná, ale díky průběžnému odčervování a kvalitní stravě, kterou dobrovolníci zajišťují, se jeví ve slušné kondici. Všechna koťátka jsou navíc socializovaná, kontaktní, mezi sebou nekonfliktní. Nyní jsou v karanténě.

17. 11. 2018
Iris našla nový domov. Sešlo se to velmi rychle – vraceli jsme se zrovna z veteriny, kde Iris byla na kontrole po dobrání antibiotik, a chystali jsme se ji dát do nabídky k adopci, ale semlelo se to tak, že jsme nakonec jeli rovnou do nového domova. Bude teď bydlet v rodině, kde mimo jiné bydlí i naše Ester. Za nový domov pro Iris děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

17. 11. 2018 jsme dostali první e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, tak Cecilka se zabydlela velmi rychle… ochutnala vše, co našla v miskách, a zabrala na odpočívadle nejlepší flek:-)… psů se vůbec nebojí a statečně se jim vždycky postaví a zasyčí… takže feny si drží odstup:-) Chrisule se zatím tváří, že ji bude tolerovat, Esterka se na ni mračí, ale určitě si zvykne, a Bertík už ji taky viděl a bylo mu to fuk… ten se domů chodí jen najíst a vyspat:-) Cecilka pořád šmejdí a zkoumá okolí, na pracovním stole mi pořád něco šoupe sem a tam… a už máme vytvořen i první bobek:-) Docela pevný a dost smradlavý:-) Tak se mějte krásně a posíláme foto, které bylo obstojné a nerozmazané:-) Hezký zbytek večera a klidnou neděli přejeme AH