Jdi na obsah Jdi na menu
 


Permoník

PERMONÍK NAŠEL NOVÝ DOMOV 2. 12. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca květen 2018
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne 
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, do společnosti jiného kocourka podobného věku a temperamentu, ideálně s některým naším dalším kotětem, k dětem, k hodnému pejskovi
Charakteristika: Poldinka a její dvě koťata Josefínka a Permoník pocházejí z kladenského sídliště. Poldinka tam podle nálezců žila, či spíše přežívala, již několik let. Pravidelně rodila koťata, která se taktéž pravidelně stávala obětí aut, psů a kun. Až Josefínka a Permoník měli štěstí – hodní lidé plachou Poldinku a její dvě zbylá koťata (další dvě koťata zmizela neznámo kam) odchytili a poskytli jim dočasný azyl. K nám se celá rodina dostala 15. 8. 2018 a kromě odblešení a odčervení nás čekal poměrně těžký úkol – obě koťata, potomky plaché Poldinky, socializovat tak, aby si zvykla na život v lidské společnosti, protože Poldinka je zcela v souladu se svými zkušenostmi učila s lidem spíše vyhýbat. Naštěstí po začlenění mezi ostatní kočky a hlavně mezi Sabinčina důvěřivá a přátelská koťata se vztah obou koťat k lidem začal postupně měnit k lepšímu a dnes je z Permoníka stejný mazlík jako z ostatních koťat. Pro Permoníka by bylo ideální umístění do domku s bezpečným výběhem, určitě do společnosti kocourka podobného věku, ideálně může do nového domova odejít s některým dalším kotětem, se kterým u nás vyrůstala.
Permoník na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

2. 12. 2018
Permoník našel nový společný domov se svou sestrou Josefínkou. Budou žít se svou novou rodinou v usedlosti kousek od Chrudimi. Zatím budou jen v domě – s ohledem na Josefínčinu lekavost a plachost bude asi adaptace trvat déle, ale věříme, že časem se i Josefínka zklidní natolik, že bude moct běhat i venku. Za prima společný domov pro Josefínku a Permoníka velmi děkujeme:)